Internet Explorer
Internet Explorer nie je podporovaný. Inovujte na modernejší prehliadač.

Wiki

Ako sa pripojiť


 • Na náš server je možné sa pripojiť ako s Java, tak aj s Bedrock (Xbox, MC Pocket Edition, PlayStation....) verziou Minecraftu.
  • (Cez Java Minecraft je sa možné pripojiť aj s neoriginálnou verziou, teda WAREZ Minecraftom)
  • (Cez Bedrock Minecraft je možné sa pripojiť len so zakúpenou verziou Minecraftu)
  • (Bedrock hráči majú pred menom na serveri bodku.)
 • Náš server je založený na Java Minecrafte, preto sa u hráčov, ktorí používajú Bedrock verziu, vyskytujú chyby a nedostatky. Tieto nedostatky však nemôžu byť ovplyvnené tým dôvodom, že Bedrock verzia neobsahuje všetky funkcie, ktoré sú prítomné v Java Minecrafte.
  • (Zoznam všetkých nedostatkov nájdete na tomto odkaze)
 • Pripájajte sa na náš server vždy s najnovšou plnou verziou Minecraftu.

Pripojenie cez Java Minecraft

 • Na pripojenie sa k nášmu serveru cez Java Minecraft budeme potrebovať akýkoľvek Minecraft klient, ktorý obsahuje najnovšiu verziu.
 1. Spustíme si Minecraft v jeho najnovšej plnej verzii hry.
 2. Po spustení hry Minecraft stlačíme tlačidlo Multiplayer, ako je to vyznačené na obrázku. 3. Po vykonaní kroku dva sa zobrazíme v zozname serverov, kde klikneme na Add Server, aby sme si mohli pridať náš server.


 4. V okne, ktoré sa nám zobrazí, zadáme do poľa Server Address našu IP adresu, teda mc.chill-games.eu. Do poľa Server Name môžete zadať názov, aký považujete za vhodný. Následne stlačíme Done.


 5. Po úspešnom pridaní nášho servera do zoznamu serverov klikneme na náš server a stlačíme tlačidlo Join Server.


 6. Po pripojení na náš server sa zaregistrujeme pomocou príkazu /register (heslo) (heslo). V prípade, že máte zakúpenú verziu hry Minecraft, môžete si povoliť automatické prihlásenie po registrácii pomocou príkazu /premium (heslo).

Pripojenie cez Bedrock Minecraft

 • Na pripojenie sa k nášmu serveru cez Bedrock Minecraft budeme potrebovať použiť oficiálnu zakúpenú verziu hry Bedrock Minecraft a k tomu oficiálny klient.
 1. Spustíme si Minecraft.
 2. Po spustení hry Minecraft stlačíme tlačidlo Play, ako je to vyznačené na obrázku.


 3. Objavíme sa v menu, kde klikneme na Servers.


 4. Prejdeme v zozname serverov dole, kde nájdeme a klikneme na Add Server.


 5. V okne, ktoré sa nám zobrazí, zadáme do poľa Server Address našu IP adresu, konkrétne mc.chill-games.eu, do poľa Port zadáme 45635. Do poľa Server Name môžete zadať názov, ktorý považujete za vhodný. Následne stlačíme Save.


 6. Po úspešnom pridaní nášho servera do zoznamu serverov prejdeme v zozname serverov nadol, kde nájdeme náš server a naň klikneme. Potom stlačíme tlačidlo Join Server.


 7. Po pripojení na server budeme už automaticky prihlásení a môžeme začať hrať.